Kërko

Kontrolloni me shitësin
Punonjëse Rrobaqepësie

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
29 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Punonjëse Rrobaqepësie

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
29 shikime

Përshkrimi

Kërkohet Punonjëse Rrobaqepësie. Kushte shumë të mira pune.
Tel: +355 68 20 31 485

Profili i Riki Fabrics

Riki Fabrics
Riki Fabrics Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Riki Fabrics (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Riki Fabrics
  Riki Fabrics
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ne Fund Te Rruges 5 Maji, 1017, Rruga 5 Maji, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.3448, 19.82529

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Punonjëse Rrobaqepësie nga Riki Fabrics