Kërko

3200.00 Euro €
RECEPTIONIST GATUAJ Pjatalarëse CHEF DE PARTI PIZZAIOLO BARISTA VAKT ME Akomodim

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 1 muaj më parë
51 shikime

3200.00 Euro €
RECEPTIONIST GATUAJ Pjatalarëse CHEF DE PARTI PIZZAIOLO BARISTA VAKT ME Akomodim

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 1 muaj më parë
51 shikime

Përshkrimi

RECEPTIONIST GATUAJ Pjatalarëse CHEF DE PARTI PIZZAIOLO BARISTA VAKT ME Akomodim

Mammina Milano Srl Në emër të hoteleve tona partnere 5*
ne jemi duke përzgjedhur stafin.
Aktualisht jemi në kërkim të Kuzhinierëve, Shef de Partie, Pizzaiolo, Kamerierë, Pastrues, Barista, Asistent Kuzhinier dhe Lavastovilje.

Profili ideal:
- Eksperiencë minimale
- Referencat në dispozicion
- Aftësi për të punuar në grup

Përfitimet:
e-mail: [email protected]

- Akomodimi dhe ushqimi i përfshirë
- Nuk ka tarifa agjencie
ne paguajmë paga të mira dhe kujdesemi për punëtorët me besim
whatsapp: +41 445 867 974
Mendoni se i keni të gjitha veçoritë që po kërkojmë? Mos humbisni më kohë dhe aplikoni!

Profili i anonim

anonim
anonim Regjistruar për 1+ muaj 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Zvicer, Bota, DIASPORA

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Zvicer, Bota, DIASPORA
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  RECEPTIONIST GATUAJ Pjatalarëse CHEF DE PARTI PIZZAIOLO BARISTA VAKT ME Akomodim
  3200.00 Euro € RECEPTIONIST GATUAJ Pjatalarëse CHEF DE PARTI PIZZAIOLO BARISTA VAKT ME Akomodim nga anonim