Kërko

Kontrolloni me shitësin
Specialist SEO – Search Engine Optimization

Oferta Pune
Postuar 10 muaj më parë
377 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Specialist SEO – Search Engine Optimization

Oferta Pune
Postuar 10 muaj më parë
377 shikime

Përshkrimi

Pozicioni: Specialist SEO – Search Engine Optimization

Famiko Group është një kompani me qendër në Shkodër e cila është përgjegjës për planifikimin, menaxhimin, konsulencën strategjike për aktivitete që operojnë në fushën e marketing, të shërbimit taksi, fasoneri, ndërtim dhe ndërmjetësim shitblerje imobiliare.

Famiko Group është në kërkim të një specialisti SEO i cili ka për detyre identifikimin dhe aplikimin e strategjive, teknikave dhe taktikave me qëllim rritjen e numrit te vizitorëve në website dhe rritjen pozicionimit ranking në faqen e rezultateve të motorëve të kërkimit.

Profili i kandidatit:
• Njohuri dhe aftësi në fushën e marketing
• Preferohet njohuri dhe eksperiencë në Google Analytics
• Analizues situatash te ndryshme
• Aftesi te mira komunikimi dhe shkrimi per kontentin online
• Aftesi programimi dhe teknike
• Nderton strategji te mira marketingu per rritjen e audiences online
• Perdorim i shkelqyer ne HTML & JavaScript
• Ndihmon ne permiresimin e websiteve te kompanise gra¬kisht dhe nga rritja e
• shikimeve.
• Monitorim te algoritmeve per te mbikeqyrur ndryshimet ne rrjet


Dërgoni CV tuaj në: [email protected]

Profili i Mario Curcija

Mario Curcija
Mario Curcija Regjistruar për 1+ vit 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Mario Curcija (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Mario Curcija
  Mario Curcija
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Bulevardi Skenderbeu, 4000, Shkodër, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Specialist SEO – Search Engine Optimization nga Mario Curcija