Kontrolloni me shitësin
Teknik per Zyren Durres

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
237 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Teknik per Zyren Durres

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
237 shikime

Përshkrimi

Shoqeria “A. E. Distribution” Sh.p.k, eshte nje shoqeri me eksperience 12 vjecare dhe me nje reputacion dhe imazh pozitiv ne ambjentin dhe fushen e saj te veprimit.
AED eshte nje kompani e certifikuar sipas standardeve nderkombetare ISO 9001:2015, ISO 27001:2013, ISO 39001:2012, ISO 50001:2011, ISO 20000-1:2011, ISO 22301:2012, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007 dhe PASS 99:2012.

Kompania AED kerkon te punesoje teknik per Zyren Durres

Kandidatet duhet te plotesojne keto kritere:

- te kene perfunduar arsimin e larte ne nje nga deget: Elektronike / Elektro Mekanik
Elektricist / IT
- Te kete leje drejtimi automjeti.
- Te kene aftesi te mira komunikuese dhe ndervepruese me klientet
- Te jene bashkepunues dhe te afte me punen ne grup

Te interesuarit te dergojne aplikimin nëpërmjet Anegino

- Duhet të ketë patentë makine dhe i afte per t'i dhene makines.
- Personi duhet të jetë i gatshëm të udhëtojë.

Profili i AEDistribution shpk

AEDistribution shpk
AEDistribution shpk Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni AEDistribution shpk (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  AEDistribution shpk
  AEDistribution shpk
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Durres, Durrës, SHQIPERI
  41.28252, 19.45386

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Teknik per Zyren Durres nga AEDistribution shpk