Pa pagesë
Gardh me Saldim

Reklama,marketing
Postuar 8 vjet më parë
227 shikime

Pa pagesë
Gardh me Saldim

Reklama,marketing
Postuar 8 vjet më parë
227 shikime

Përshkrimi

Pespa Alumin eshte kompania e cila prej 24 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produkteve te aluminit duke ofruar nje game te gjere si:

- Kangjella (Sistem Vertikal, Horizontal, Me xham si dhe kominime te tyre)
- Gardhe dhe Parapete me saldim
- Fasada Xhami (Gjysem Strukturale, Gjysem Strukturale dhe Me Kapak)
- Fasada te Ventiluara (Mermer, Terrakote, Qeramike, Hpl, Kompizite, Fiber te Cimentuar)
- Porta te Brendshme (Aludoor, Lamdoor, Porta me Rreshqitje etj.)
- Porta te Jashtme (C-60, me Fotoelement, Porta me Palosje etj.)
- Produkte Parafabrikate (Vila ekonomike-te mesme-luksi, Garazh, Gabina Roje, Zyra kantieri, Ndarje Tualeteshe & Zyrash, Dyqane, Stacione Autobuzi etj)
- Produkte te tjera (Rafte, Mbajtese Tv, Shezllone, Ndricusa etj.)

Eshte lider ne kete fushe ne tregun vendas, gjithashtu eshte shtrire fuqishem dhe ne Ballkan, Europe akoma dhe Afrike.

Vendet kryesore ku ajo eshte aktive ne eksporte jane: Kosove, Greqi, Maqedoni, Mal i Zi, Bosnje dhe Herzegovine, Itali, Serbi, Slloveni, Malte, France, Austri, Zvicer, Tunizi , Bullgari, Kanada, Afrike etj.

Produkt Gardh me saldim

Per informacione te metejshme mund te na vizitoni ne:
Website: www.pespagroup.com
Facebook: https://www.facebook.com/pespagroupalbania1

Gjithashtu mund te na kontaktoni ne:
Cel. : 00355 686054142
E-mail: [email protected]

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  109 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shkozet, Shkozet, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Gardh me Saldim
  Pa pagesë Gardh me Saldim nga Anonim