15000.00 Dollar US$
2018 Lexus IS 350

Vetura,gjejmakina
Postuar 1 vit më parë
187 shikime

15000.00 Dollar US$
2018 Lexus IS 350

Vetura,gjejmakina
Postuar 1 vit më parë
187 shikime

Përshkrimi

For sale 2018 Lexus IS 350 RWD,No accident record and there is no mechanical or engine fault,Mileage: 12,807 miles, First Owner.

Contact E-mail: [email protected]

Car details

Toyota
2018
4
5
12807
No
No

Profili i christos galani

christos galani
christos galani Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni christos galani (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  christos galani
  christos galani
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Georgia, Georgia, Gjermani, Bota

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  2018 Lexus IS 350 2018 Lexus IS 350 2018 Lexus IS 350 2018 Lexus IS 350 2018 Lexus IS 350
  15000.00 Dollar US$ 2018 Lexus IS 350 nga christos galani