270.00 Euro €
Garsoniere

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 muaj më parë
34 shikime

270.00 Euro €
Garsoniere

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 muaj më parë
34 shikime

Përshkrimi

Garsoniere,270 euro perfshire uje ,drita,internet. Prane pallatit me shigjeta!Per 2 persona !

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Qira

Profili i Etje

Etje
Etje Regjistruar për 9+ muaj 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Etje (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Etje
  Etje
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Pallati Me Shigjeta, Prane Pallatit Me Shigjeta,rruga Irfan Tomini, Tiranë, SHQIPERI
  41.33353, 19.81822

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Garsoniere Garsoniere
  270.00 Euro € Garsoniere nga Etje