Kërko

170000.00 Euro €
Apartament i pershtatshem per biznes ne rrugen Myslym Shyri

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
107 shikime
Nuk ka foto

170000.00 Euro €
Apartament i pershtatshem per biznes ne rrugen Myslym Shyri

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
107 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Myslym Shyri 72.1 m2 (me hipoteke) ku prane baneses ofrohet cdo sherbim i mundshem. Apartamenti eshte i aksesueshem me 2 hyrje, ku hyrja kryesore ndodhet mbrapa dyqanit te Intersport ne dukje nga rruga dhe hyrja nga mbrapa pallatit ka afer nje parking te madh me pagese, fusha tenisi, çerdhe si edhe shkollen publike 9 vjecare Dora d'Istria, me dalje tek Shallvaret ose ne unaze ne Bulevardin Gjergj Fishta. Apartamenti eshte shume i pershtatshem per biznes te tipit : klinik mjeksore, qender estetike, ambjente airbnb ose zyra pune. Çmimi i diskutueshem 170.000 €
Ju lutem mirpresim telefonata serioze +355695766172

Kontaktoni Myslym Shyri (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Myslym Shyri
  Myslym Shyri
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Myslym Shyri, 1001, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32521, 19.81451

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  170000.00 Euro € Apartament i pershtatshem per biznes ne rrugen Myslym Shyri nga Myslym Shyri