575.00 Euro €
SHITET SHTEPI PRIVATE 11 NE RUS SHKODER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 10 muaj më parë
163 shikime

575.00 Euro €
SHITET SHTEPI PRIVATE 11 NE RUS SHKODER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 10 muaj më parë
163 shikime

Përshkrimi

????ZBRITJE CMIMI ????
Sun Real Estate ofron per shitje një shtepi private 1+1 me:
????Adresë: Mellahall Cakejve, Rus Katolik, Shkoder
????Sipërfaqe: 100 m²
Përbëhet nga:
–???? sallon dhe kuzhine
–???? nje dhome gjumi
– ???? nje banjo
-???? oborr

–✔ Oborr 40 m²

????ÇMIMI: 62,000 €
????ÇMIMI NE ZBRITJE: 57,500 €
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika ????+355695292667
????+355676666765
[email protected]

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 3 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1685 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  3 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Truma Dugajve Te Reja, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06959, 19.51728

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET SHTEPI PRIVATE 11 NE RUS SHKODER SHITET SHTEPI PRIVATE 11 NE RUS SHKODER SHITET SHTEPI PRIVATE 11 NE RUS SHKODER SHITET SHTEPI PRIVATE 11 NE RUS SHKODER SHITET SHTEPI PRIVATE 11 NE RUS SHKODER SHITET SHTEPI PRIVATE 11 NE RUS SHKODER SHITET SHTEPI PRIVATE 11 NE RUS SHKODER
  575.00 Euro € SHITET SHTEPI PRIVATE 11 NE RUS SHKODER nga Rino Nika