156000.00 Euro €
SHES APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 muaj më parë
47 shikime

156000.00 Euro €
SHES APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 muaj më parë
47 shikime

Përshkrimi

Prane Kopshtit Zoologjik, pa shkuar tek Liqeni Thate, ne rrugen Peti, vetem 100 metra nga rruga kryesore.
Pallat teper cilesore.
Apartamenti 2+1+koridor shperndares ne dhomat e gjumit + 2 ballkone + 1 banjo me dritare+lavanteri.
Me ashensor.
Drejtimi i apartamentit Jug-Lindje.
Siperfaqe 116m2.
Apartamenti eshte me Kontrate Noteriale porosie dhe e shlyer 100 perqind me Ndertuesin. Pritet qe te filloj procedura per legalizim, pasi kane kaluar afatet e hipotekimit. Nuk ka asnje problem pronesie.
Cmimi i tregut ne kete zone eshte 1600 Euro/m2.
Shitet me cmim okazion 1400 euro/m2, me shlyerje te plote dhe Kalim te drejtash tek Noteri dhe Firma ndertuese.
Cel. 0673900808

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Dila

Dila
Dila Regjistruar për 9+ muaj 7 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Dila (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Dila
  Dila
  8 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  7 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Peti, Kopshti Zoologjik, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHES APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK SHES APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK SHES APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK SHES APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK SHES APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK SHES APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK
  156000.00 Euro € SHES APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK nga Dila