Kërko

Pa pagesë
SHENGJIN - Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
226 shikime

Pa pagesë
SHENGJIN - Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
226 shikime

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne vije te pare te ndertimit ne nje zone te qete dhe me pamje fantastike nga deti. E pozicionuar ne katine e 4 te banimit e organizuar ne nje sallon+kuzhine,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon me nje siperfaqe totale 77m2. Apartamenti disponon certifikate pronesie! Per me shum informacion: +355693291269

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  36 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shengjin, Shengjin, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHENGJIN - Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti. SHENGJIN - Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti. SHENGJIN - Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti. SHENGJIN - Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti. SHENGJIN - Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti. SHENGJIN - Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.
  Pa pagesë SHENGJIN - Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti. nga Anonim