Kërko

54000.00 Euro €
SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
1163 shikime

54000.00 Euro €
SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
1163 shikime

Përshkrimi

SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR54,000 €
Apartament - Per ShitjeShengjin - Shengjin46View all
Apartament ne shitje me siperfaqe totale 63 m2 e organizuar shume bukur ne nje sallon me kuzhine,nje dhome gjumi,nje tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka pamje nga deti. Ndodhet ne katin e tret te banimit ne nje komplesk residencial me punime shume cilesore dhe sherbime te ndryshme qe te ofron nje jetes komode. Per me teper informacion na kontaktoni ne +355693291269

Kontaktoni Fatjon (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Fatjon
  Fatjon
  36 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Shengjin-Kune, Shengjin -Lezhe, Lezhë, Lezhë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR
  54000.00 Euro € SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI E MOBILUAR nga Fatjon