Pa pagesë
Super Cmim !!! Shitet apartament ne Shengjin

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
143 shikime

Pa pagesë
Super Cmim !!! Shitet apartament ne Shengjin

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
143 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament me siperfaqe 54m2 ne Shengjin. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te sapo perfundur e cila eshte organizuar nje nje dhome me kuzhine dhe nje tualet.
Eshte e paisur me certifikate pronesie.
Cmimi eshte okazion vetem per nje kohe te shkurter 380 Euro/m2. Kontakt:00355693291269

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  36 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Super Cmim !!! Shitet apartament ne Shengjin
  Pa pagesë Super Cmim !!! Shitet apartament ne Shengjin nga Anonim