Kërko

Pa pagesë
Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Shengjin.

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
318 shikime

Pa pagesë
Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Shengjin.

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
318 shikime

Përshkrimi

Apartament ne shitje me pamje te mrekullushme nga deti. Apartamenti eshte i organizuar shume bukur ne dy dhoma gjumi,nje sallon me kuzhine ,dy tualete dhe nje ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e dyte ne vije te pare te ndertimit,buze rruges Shengjin-Kune. I paisur me certifikat pronesie. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  36 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shengjin, Shengjin, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Shengjin. Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Shengjin. Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Shengjin. Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Shengjin. Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Shengjin.
  Pa pagesë Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Shengjin. nga Anonim