45600.00 Euro €
okazion

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 7 muaj më parë
303 shikime

45600.00 Euro €
okazion

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 7 muaj më parë
303 shikime

Përshkrimi

Jeni në kërkim të një apartamenti të ri per banim e plazh..?
“Saeli Construction” ka nisur punimet për një pallat banimi me standartet më të fundit që ndodhet në kompleksin ‘SAEL” në rrugën e Palmave, ngjitur me nënstacionin elektrik Golem, Kavajë. Ai përbëhet nga apartamente 1+1,2+1,3+1 plus garazhde në 6 kate banimi dhe 2 kate dublex Parkim nëntokësor,kënd lojërash për fëmijë,pishinë e standarteve bashkëkohore , fushë tenisi e futbolli, palestër, bar restorant.e gjelbërim pa fund,
Një kompleks apartamentesh të reja është aktualisht në ndërtim e sipër .
Vendndodhja e kompleksit 300 m nga vija bregdetare. Cmimi fillon nga 800 E/m2.Mundësi pagese me këste.
Shtëpia juaj ideale ju pret me ne .
Për rezervime dhe bashkëpunim na kontaktoni në numrin e tel. 0696837505 Ajax “Consulting” pranë poliklinikes Durres 30 m për në bulevard..!

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Ajax Consulting

Ajax Consulting
Ajax Consulting Regjistruar për 9+ muaj 3 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit ???? ꜱʜɪᴛᴊᴇ/ʙʟᴇʀᴊᴇ/Qɪʀᴀ
???? ᴋᴏɴꜱᴜʟᴇɴᴄᴇ
????️???????? Bileta
????️ Paketa Turistike & Tours
???? : +355 69 683 7505
???? : [email protected]
rruga fetah bllaca, 2001, Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Ajax Consulting (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ajax Consulting
  Ajax Consulting
  27 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  3 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Fetah Bllaca, 2001, Durrës, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  okazion okazion okazion okazion okazion okazion okazion
  45600.00 Euro € okazion nga Ajax Consulting