Detajet e shitësit

Ajax Consulting
Ajax Consulting
27 listime aktive
Shitës profesionist
Regjistruar për 1+ vit
3 ditë më parë e fundit në linjë
Kontakt Të gjitha Lajmerimet

Vendndodhja

rruga fetah bllaca, 2001, Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontakto Ajax Consulting

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.

  Shpërndaje kete profil

  Ajax Consulting's listimet

  Shitet ose jepet me Qera Apartamenti ????
  9 muaj më parë
  69300.00 Euro €
  Shitet ose jepet me Qera Apartamenti ????
  Durrës, AL
  Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
  9 muaj më parë
  Shitet ose jepet me Qera Apartamenti ???? Organizimi : 1+1 Siperfaqja ????: 63 m2 ➛Kati 3 me ashensor ➛Mobilim modest Vendodhja ????: Durres, prane pallatit te Sportit Cmimi per ta blere ???? : 1100 Euro/m2 Cmimi per qera ???? : 30.000 Lek Per me shume na kontaktoni Tel ???? : 0696837505 Email ???? : ajaxconsulting08@g...
  Vendndodhja: Durrës, AL
  69300.00 Euro €
  303 persona shikuan
  U shtua 9 muaj më parë
  Jepet me Qera Ambjent Biznesi
  9 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  Jepet me Qera Ambjent Biznesi
  Durrës, AL
  Zyra
  9 muaj më parë
  Jepet me Qera Ambjent Biznesi Ambjenti eshte i pershtatshem per 4 zyra dhe ka 2 tualete Vendodhja ????: prane Stacionit te Trenit Pamje nga rruga dhe fasade xhami Kati i pare i banimit Cmimi ???? : 600Euro Per me shume , na kontaktoni
  Vendndodhja: Durrës, AL
  Kontrolloni me shitësin
  310 persona shikuan
  U shtua 9 muaj më parë
  SHITET APARTAMENTI 1+1
  9 muaj më parë
  55000.00 Euro €
  SHITET APARTAMENTI 1+1
  Durrës, AL
  Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
  9 muaj më parë
  SHITET APARTAMENTI 1+1 ➣Kati 4, me ashensor ➣ Vendndodhja ????:Plazh , Hekurudha ➣ Siperfaqa ????: 66 m/2 me certifikate ➣ Cmimi ???? :55 000 Euro/m2 Telefon ???? : 0696837505 Email ???? : [email protected]
  Vendndodhja: Durrës, AL
  55000.00 Euro €
  375 persona shikuan
  U shtua 9 muaj më parë
  Shitet Apartamenti ????
  10 muaj më parë
  93600.00 Euro €
  Shitet Apartamenti ????
  I ri
  Shes
  10 muaj më parë
  Shitet Apartamenti ???? Organizimi : 2+1+2 banjo Siperfaqja ????: 104 m2 ➛Kati 3 me ashensor Vendodhja ????: Ish-Fabrika e Bukes, Durres Cmimi ???? : 900 Euro/m2, i diskutueshem Per me shume na kontaktoni Tel ???? : 0696837505 Email ???? : [email protected]
  Vendndodhja: Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  93600.00 Euro €
  367 persona shikuan
  U shtua 10 muaj më parë
  Jepet me Qira Apartamenti
  10 muaj më parë
  300.00 Euro €
  Jepet me Qira Apartamenti
  I ri
  Qira
  10 muaj më parë
  Jepet me Qira Apartamenti Organizimi :1+1, kati 5 me ashensor Vendodhja ???? : Durres, Plazh Siperfaqa : 57m2 Per me shume na kontaktoni Tel ???? : 0696837505 Email ✉ : [email protected] Cmimi : 300 Euro/muaj Organizimi :1+1, kati 5 me ashensor Vendodhja ???? : Durres, Plazh Siperfaqa : 57m2 Per me shume na ko...
  Vendndodhja: Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
  300.00 Euro €
  324 persona shikuan
  U shtua 10 muaj më parë
  Shitet Shtepi Private
  10 muaj më parë
  9000000.00 Lek
  Shitet Shtepi Private
  Të përdorura
  Shes
  10 muaj më parë
  SHITET- Shtëpi Private ???? Në qendër të Durrësit, pas Gjykatës ????133.82 m² ????️ Mundesi Parkimi ????me Certifikat Pronesie Çmimi???? : 9.000.000 Lek të reja, i diskutueshëm Per me shume na kontaktoni Tel ???? : 0696837505 Email ????: [email protected]
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: Të përdorura Transaksioni: Shes
  9000000.00 Lek
  391 persona shikuan
  U shtua 10 muaj më parë
  Jepet ambient biznesi me qira
  10 muaj më parë
  450.00 Euro €
  Jepet ambient biznesi me qira
  Durrës, AL
  Prona ne shitje, prona private blej, qera.
  10 muaj më parë
  JEPET ME QIRA - AMBIENT BIZNESI ????90 m² ????prane Poliklinikes Qendrore ⬆️K/2 ????i ndare ne 3 ambiente per zyra, perbehet gjithashtu nga nje kuzhine dhe tualet te pajisur me dush, ka dhe nje ballkon ????me certifikat pronesie Çmimi???? : 5 € /m² Per me shume na kontaktoni Tel ???? : 0696837505 Email ????: ajaxconsul...
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL
  450.00 Euro €
  144 persona shikuan
  U shtua 10 muaj më parë
  Jpen me qira zyra
  10 muaj më parë
  Kontrolloni me shitësin
  Jpen me qira zyra
  Durrës, AL
  Zyra
  10 muaj më parë
  Jepet me qira, Ambiente Sherbimi, Zyra Organizimi (i 2 zyrave 25m2) Lloji i prones : Apartament Siperfaqja : 25 m² Kati pare i banimit Vendodhja : Stacioni i Vjeter i Trenit Cmimi : 25000 leke, i diskutueshem Per me shume na kontaktoni Tel ???? : 0696837505 Email ????: [email protected] Organizimi (i zyres 20 ...
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL
  Kontrolloni me shitësin
  395 persona shikuan
  U shtua 10 muaj më parë
  OKAZIONE
  11 muaj më parë
  800.00 Euro €
  OKAZIONE
  I ri
  Shes
  11 muaj më parë
  -Jeni në kërkim të një apartamenti të ri per banim e plazh..? “Saeli Construction” ka nisur punimet për një pallat banimi me standartet më të fundit që ndodhet në kompleksin ‘SAEL” në rrugën e Palmave, ngjitur me nënstacionin elektrik Golem, Kavajë. -Ai përbëhet nga apartamente 1+1,2+1,3+1 plus garazhde në 6 kate banim...
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  800.00 Euro €
  336 persona shikuan
  U shtua 11 muaj më parë
  okazion
  11 muaj më parë
  45600.00 Euro €
  okazion
  I ri
  Shes
  11 muaj më parë
  Jeni në kërkim të një apartamenti të ri per banim e plazh..? “Saeli Construction” ka nisur punimet për një pallat banimi me standartet më të fundit që ndodhet në kompleksin ‘SAEL” në rrugën e Palmave, ngjitur me nënstacionin elektrik Golem, Kavajë. Ai përbëhet nga apartamente 1+1,2+1,3+1 plus garazhde në 6 kate banimi ...
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  45600.00 Euro €
  340 persona shikuan
  U shtua 11 muaj më parë
  Shitet Apartamenti
  11 muaj më parë
  43000.00 Euro €
  Shitet Apartamenti
  I ri
  Shes
  11 muaj më parë
  Shiten 2 Apartamente Organizimi per te 2 Apartamentet Tipologjia : 2+1 Siperfaqja : 100 m2 Vendodhja : Shkembi Kavajes Kati 2, me verande -Me Certifikata Pronesie -Hidrosanitaret dhe prizat i takojne bleresit Per me shume na kontaktoni !
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  43000.00 Euro €
  364 persona shikuan
  U shtua 11 muaj më parë
  Shitet apartament
  11 muaj më parë
  57000.00 Euro €
  Shitet apartament
  I ri
  Shes
  11 muaj më parë
  Shitet Apartamenti Organizimi: ➛Tipologjia : 1+1 ( i adoptuar ne ) 2+1 ➛Siperfaqja : 72 m² ➛Vendodhja : Lgj. 6 Rr.''Andon Naci'' ➛Çmimi : 57.000 € ➛Pa ashensor, k/3 te banimit Per me shume na kontaktoni
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  57000.00 Euro €
  317 persona shikuan
  U shtua 11 muaj më parë
  Shitet Apartamenti
  11 muaj më parë
  272.70 Euro €
  Shitet Apartamenti
  Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
  11 muaj më parë
  ➛ Tipologjia 2+1 ➛ Siperfaqja : 101 m², 117 m² me ambientet e perbashketa ➛ Vendodhja : prane Hotel Bleart, Shkembi Kavajes ➛E mobiluar, k/5 ➛ Çmimi : 2700 € / m²
  272.70 Euro €
  230 persona shikuan
  U shtua 11 muaj më parë
  Shitet apartament 2+1
  11 muaj më parë
  67.00 Euro €
  Shitet apartament 2+1
  Të përdorura
  Shes
  11 muaj më parë
  Shitet Apartamenti Tipologjia 2+1+2 ballkone Lindje-Perendim Siperfaqja 85 m2 K/5, me shkalle 15-tshe Vendodhja : pas Stadiumit, Durres Cmimi 67.000 Euro Me hipoteke Gjysme Mobilim Per me shume na kontaktoni
  Vendndodhja: Durrës, AL Gjendje: Të përdorura Transaksioni: Shes
  67.00 Euro €
  226 persona shikuan
  U shtua 11 muaj më parë
  SHITET TOKE
  11 muaj më parë
  632000.00 Euro €
  SHITET TOKE
  I ri
  Shes
  11 muaj më parë
  Shitet Toke Siperfaqja???? : 15800 m2 Vendodhja ????: Shetaj, Kepi Rodonit - Toka me pamje nga lindja. Cmimi ???? : 40 Euro/ m2 Per me shume , na kontaktoni
  Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  632000.00 Euro €
  183 persona shikuan
  U shtua 11 muaj më parë
  SHITET barrestoranti
  1 vit më parë
  250000.00 Euro €
  SHITET barrestoranti
  I ri
  Shes
  1 vit më parë
  Shitet Bar-Restoranti Vendndodhja ????: Durres, prane shkolles “2 gjelat” Siperfaqa: ????140m2 Cmimi ???? :250.000 € i diskutueshem Per me shume na kontaktoni: Telefon: 0696837505 Email:[email protected]
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  250000.00 Euro €
  260 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë
  OKAZION Shitet TOKE
  1 vit më parë
  799200.00 Euro €
  OKAZION Shitet TOKE
  I ri
  Shes
  1 vit më parë
  OKAZION Shitet TOKE Siperfaqa ???? : 15984 m2 Siperfaqe ideale per Investim Vendndodhja ????: Spitalle, 200 m larg nga investimi i Portit te ri. Investim i Garantuar! Cmimi ???? : 50 euro/m2 Per me shume , na kontaktoni Tel ???? : 0696837505 Email ???? : [email protected]
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  799200.00 Euro €
  419 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë
  Shitet Apartament tek Vila e Zogut
  1 vit më parë
  100000.00 Euro €
  Shitet Apartament tek Vila e Zogut
  I ri
  Shes
  1 vit më parë
  Shitet Apartament tek Vila e Zogut ????Ambjenti eshte 2+1 dhe ka 2 banjo.‼️ Siperfaqa : 118m2 + 65m2 Verande. Ndodhet ne katin e dyte me ashensor. Cmimi: 100000 € Kontakt: 0696837505 Email:[email protected]
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  100000.00 Euro €
  436 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë
  Jepet me Qira Ditore dhe Mujore Apartamenti me pamje nga deti
  1 vit më parë
  390.00 Euro €
  Jepet me Qira Ditore dhe Mujore Apartamenti me pamje nga deti
  I ri
  Qira
  1 vit më parë
  Jepet me Qira Ditore dhe Mujore Apartamenti me pamje nga deti ???? ➣Organizimi : Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,salloni , kuzhina, ballkon dhe tualet. ➣ Vendndodhja ???? : Shkembi i Kavajes ➣Siperfaqa : 100 m2 ➣ Kati 4???? , pa ashensor ➣ Cmimi ???? : 390 Euro/muaj ➣Apartamenti jepet me qera mujore dhe vjetor...
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
  390.00 Euro €
  655 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë
  JEPET ME QERA Apartament 152 m2 31
  1 vit më parë
  600.00 Euro €
  JEPET ME QERA Apartament 152 m2 31
  I ri
  Qira
  1 vit më parë
  JEPET ME QERA Apartament 152 m2 (3+1) ▪3 dhoma gjumi ( 1 dhom bosh) ▪ salla e ndenjes rreth 50 m2 ▪ 3 ballkone ▪ kati i 5 me ashensor (nuk ka apartament tjeter ne kete kat) ▪ Apartamenti jepet me qera per te paren here Per me shume kontaktoni Tel???? : 0696837505 Email???? : [email protected] Vendodhja ????: V...
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
  600.00 Euro €
  236 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë
  Shitet apartament 11
  1 vit më parë
  45000.00 Euro €
  Shitet apartament 11
  I ri
  Shes
  1 vit më parë
  Shitet apartament 1+1, Shkembi i Kavajes , Durres ! ????Sipërfaqja totale: 55 m2 ????Pranë Miami 2 ????• Organizimi: ????• 1 dhomë gjumi ????• 1 dhomë ndenje ????• 1 tualet ????• 1 oborr privat ????• Cmimi: 45.000€ ✔️ i diskutueshem ????• Me certifikatë Detaje mbi pronën: Apartament i mirë organizuar, i mobiluar , zonë...
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  45000.00 Euro €
  280 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë
  SHITET HOTELI
  1 vit më parë
  1600000.00 Euro €
  SHITET HOTELI
  I ri
  Shes
  1 vit më parë
  SHITET HOTELI !! Vendndodhja ???? : prane Autostrades Tirane - Durres Siperfaqa Totale e truallit ????: 4000 m2 Cmimi ???? :1.600.000 euro , i Diskutueshem. Organizimi : Hoteli ka 23 dhoma me tualete private, kuzhinen, lavanterine , restorantin dhe kaldajen me dru per ngrohje . Per me shume na kontaktoni : Telefon ????...
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  1600000.00 Euro €
  245 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë
  Jepet Apartament me Qira
  1 vit më parë
  300.00 Euro €
  Jepet Apartament me Qira
  I ri
  Qira
  1 vit më parë
  Jepet Apartament me Qira Vendndodhja ???? : Prane Gjykates , Durres. Organizimi : Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , nje sallon dhe nje studio pune, ndodhet ne katin e 5 pa ashensor. Apartamenti eshte i miremobiluar , me instalime te reja, parket dhe parking Gratis!! Ndodhet ne pozicionin lindje-perendim. Siper...
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Qira
  300.00 Euro €
  317 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë
  SHITET LOKAL BARKAFE
  1 vit më parë
  287410.00 Euro €
  SHITET LOKAL BARKAFE
  I ri
  Shes
  1 vit më parë
  SHITET LOKAL BAR-KAFE ???? Vendodhja???? : Pishat e Buta ,Golem Siperfaqja ????: 143.71 m/2 Cmimi ????: 2 000 euro/ m2 Per me shume kontaktoni ????Telefon : 0696837505 ????Email : [email protected]
  Vendndodhja: Durrës, Durrës, AL Gjendje: I ri Transaksioni: Shes
  287410.00 Euro €
  647 persona shikuan
  U shtua 1 vit më parë