100000.00 Euro €
Shitet Apartament tek Vila e Zogut

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 11 muaj më parë
410 shikime

100000.00 Euro €
Shitet Apartament tek Vila e Zogut

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 11 muaj më parë
410 shikime

Përshkrimi

Shitet Apartament tek Vila e Zogut
????Ambjenti eshte 2+1 dhe ka 2 banjo.‼️
Siperfaqa : 118m2 + 65m2 Verande. Ndodhet ne katin e dyte me ashensor.
Cmimi: 100000 €
Kontakt: 0696837505
Email:[email protected]

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Ajax Consulting

Ajax Consulting
Ajax Consulting Regjistruar për 11+ muaj 5 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit ???? ꜱʜɪᴛᴊᴇ/ʙʟᴇʀᴊᴇ/Qɪʀᴀ
???? ᴋᴏɴꜱᴜʟᴇɴᴄᴇ
????️???????? Bileta
????️ Paketa Turistike & Tours
???? : +355 69 683 7505
???? : [email protected]
rruga fetah bllaca, 2001, Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Ajax Consulting (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ajax Consulting
  Ajax Consulting
  27 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 11+ muaj
  5 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vila Zogut, 2001, Durrës, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.29892, 19.49908

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Apartament tek Vila e Zogut Shitet Apartament tek Vila e Zogut Shitet Apartament tek Vila e Zogut Shitet Apartament tek Vila e Zogut Shitet Apartament tek Vila e Zogut
  100000.00 Euro € Shitet Apartament tek Vila e Zogut nga Ajax Consulting