Kërko

390.00 Euro €
Jepet me Qira Ditore dhe Mujore Apartamenti me pamje nga deti

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 10 muaj më parë
572 shikime

390.00 Euro €
Jepet me Qira Ditore dhe Mujore Apartamenti me pamje nga deti

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 10 muaj më parë
572 shikime

Përshkrimi

Jepet me Qira Ditore dhe Mujore Apartamenti me pamje nga deti ????
➣Organizimi : Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,salloni , kuzhina, ballkon dhe tualet.
➣ Vendndodhja ???? : Shkembi i Kavajes
➣Siperfaqa : 100 m2
➣ Kati 4???? , pa ashensor
➣ Cmimi ???? : 390 Euro/muaj
➣Apartamenti jepet me qera mujore dhe vjetore
Apartamenti eshte i miremobiluar me moblije bashkekohore
Per me shume na kontaktoni
Telefon ???? : 069 683 7505
Email ???? : [email protected]

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Ajax Consulting

Ajax Consulting
Ajax Consulting Regjistruar për 10+ muaj 1 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit ???? ꜱʜɪᴛᴊᴇ/ʙʟᴇʀᴊᴇ/Qɪʀᴀ
???? ᴋᴏɴꜱᴜʟᴇɴᴄᴇ
????️???????? Bileta
????️ Paketa Turistike & Tours
???? : +355 69 683 7505
???? : [email protected]
rruga fetah bllaca, 2001, Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Ajax Consulting (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ajax Consulting
  Ajax Consulting
  27 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  1 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkembi I Kavajes, 2001, Durrës, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.29271, 19.50987

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet me Qira Ditore dhe Mujore Apartamenti me pamje nga deti Jepet me Qira Ditore dhe Mujore Apartamenti me pamje nga deti Jepet me Qira Ditore dhe Mujore Apartamenti me pamje nga deti Jepet me Qira Ditore dhe Mujore Apartamenti me pamje nga deti Jepet me Qira Ditore dhe Mujore Apartamenti me pamje nga deti
  390.00 Euro € Jepet me Qira Ditore dhe Mujore Apartamenti me pamje nga deti nga Ajax Consulting