1600000.00 Euro €
SHITET HOTELI

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 11 muaj më parë
235 shikime

1600000.00 Euro €
SHITET HOTELI

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 11 muaj më parë
235 shikime

Përshkrimi

SHITET HOTELI !!
Vendndodhja ???? : prane Autostrades Tirane - Durres
Siperfaqa Totale e truallit ????: 4000 m2
Cmimi ???? :1.600.000 euro , i Diskutueshem.
Organizimi : Hoteli ka 23 dhoma me tualete private, kuzhinen, lavanterine , restorantin dhe kaldajen me dru per ngrohje .
Per me shume na kontaktoni :
Telefon ????: 069 68 37 505
Email ???? : [email protected]

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Ajax Consulting

Ajax Consulting
Ajax Consulting Regjistruar për 11+ muaj 5 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit ???? ꜱʜɪᴛᴊᴇ/ʙʟᴇʀᴊᴇ/Qɪʀᴀ
???? ᴋᴏɴꜱᴜʟᴇɴᴄᴇ
????️???????? Bileta
????️ Paketa Turistike & Tours
???? : +355 69 683 7505
???? : [email protected]
rruga fetah bllaca, 2001, Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Ajax Consulting (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ajax Consulting
  Ajax Consulting
  27 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 11+ muaj
  5 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Autostrada Tirane Durres, 2001, Durrës, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.32349, 19.47127

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET HOTELI SHITET HOTELI SHITET HOTELI SHITET HOTELI
  1600000.00 Euro € SHITET HOTELI nga Ajax Consulting