1050.00 Euro €
Shiten apartamente 1121

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
284 shikime

1050.00 Euro €
Shiten apartamente 1121

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
284 shikime

Përshkrimi

Shiten apartamente 1+1;2+1 me siperfaqe të ndryshme duke filluar nga 60 m² në 108m².Apartamente të disponueshme nga kati i 2-te në të 11-tin.Aktualisht pallati është në faqen perfundimtare të ndertimit dhe shumë shpejt i disponueshme për banim.Cilesia e punimeve sipas bashkekohore dhe me izolik akustik.Apartamentet ndodhen në një zone shumë të preferuar si për banim dhe për investim.
Nr kontakti:0697903694

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Franci

Franci
Franci Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Franci (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Franci
  Franci
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rr:Dibres;100 Metra Nga Spitali Amerikan 2, 1001, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.34183, 19.83271

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shiten apartamente 1121
  1050.00 Euro € Shiten apartamente 1121 nga Franci