Kontrolloni me shitësin
Pogradec shtepi e re e mobiluar okazion

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 11 muaj më parë
207 shikime

Kontrolloni me shitësin
Pogradec shtepi e re e mobiluar okazion

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 11 muaj më parë
207 shikime

Përshkrimi

shtepi e re e mobiluar dy vite me pare me arkitekt te huaj ne zonen me te mire te Pogradecit , prane hotelit Euro Korca , 50 m nga shetitorja dhe 100 m larg nga bregu i liqenit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te pallatit i paisur me ashensor dhe me administrator. Siperfaqja e apartamentit eshte 83 m2 e shtruar e gjitha me parket laminat AC5 (12 mm e trashe). Ka dy dhoma gjumi , nje dhome ndenje + guzhine , dy korridore nje banje , nje ballkon dhe nje bodrum ne katin e pare me siperfaqe 6 m2. nje dhome gjumi ka krevat cift , tjetra ka dy krevate teke. Guzhina dhe secila dhome ka kushtuar 1500 € secila me vlere ne total 4500 €. Parketi sebashku me hakun e shtrimit ka kushtuar 1500 €. Kondicioneri eshte i markes Daikin me vlere 1400 € (perfshire montimin). Dyert kane kushtuar 1400 € (350€ secila). Perdet e dhomave te gjumit dhe te guzhines ne total kane kushtuar 350 €.
Banjo ( epaisur me dritare) ka kushtuar 4000 € (vetem sanitaret sebashku me lavamanin 800 € , grupi i dushit 200 € , kabina e dushit 200 €, graniti i kabines 100 € etj.) Llampadaret ne dhomen e ndenjes dhe ne guzhine 200 € njeri dhe 80 € tjetri. Shtepia shitet me te gjitha elektroshtepiaket qe shihen ne foto , perfshire frigorifer, furra elektrike , suprina e sobes se gatimit , lavatrice (te gjitha te reja).dera e hyrjes e blinduar , prodhim italian me kosto 800 €, llampadaret e seciles dhome gjumi dhe korridoret nga 70 € secila (te gjitha led , me telekomande per ndryshimin e ngjyres dhe volumit te ndricimit), Pallati ku gjendet shtepia ka nje administrator qe kujdeset per mirmbajtjen e pallatit (personi qe ka edhe celsin e shtepise). dhoma e ndenjes dhe te dyja dhomat e gjumit kane linja te antenes per perdorim te televizorit.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Dritan

Dritan
Dritan Regjistruar për 11+ muaj 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi SHQIPERI

Kontaktoni Dritan (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Dritan
  Dritan
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 11+ muaj
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Mendu Zavalani , Prane Hotel Euro Korca, Pogradec, SHQIPERI
  40.62869, 20.76176

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pogradec shtepi e re e mobiluar okazion Pogradec shtepi e re e mobiluar okazion Pogradec shtepi e re e mobiluar okazion Pogradec shtepi e re e mobiluar okazion Pogradec shtepi e re e mobiluar okazion Pogradec shtepi e re e mobiluar okazion Pogradec shtepi e re e mobiluar okazion
  Kontrolloni me shitësin Pogradec shtepi e re e mobiluar okazion nga Dritan