82000.00 Euro €
Shitet apartament

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 9 muaj më parë
172 shikime

82000.00 Euro €
Shitet apartament

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 9 muaj më parë
172 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament kati I pare 96.60 mq me hipoteke te rregullt,
Ideale si shtepi pushimi ose si klinike private o laborator dental ,vetem 100 metra nga deti.
Apartamenti ndodhet ne rrugen kryesore te plazhit vetem 4 km nga qyteti i durresit, dhe esht I perber : nga 1 koridor i gjate , 2 banjo, dy dhoma gjumi, 1 guzhin gatimi, dhe 1 salle pritje, gjithashtu ka edhe 1 ballkon te gjate komunikues me dhomat e gjumit dhe sallen e pritjes. Apartamenti ka nje lartesi mbi 3 metra dhe ka edhe sistem ngrohje.
Se jeni te interesuar na kontaktoni ne WhatsApp +0039 3405368838

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Arjan

Arjan
Arjan Regjistruar për 9+ muaj 9 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Arjan (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Arjan
  Arjan
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  9 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Plazh, Lagja Nr 13, 33084, Apollonia Plazh, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.32349, 19.47127

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament Shitet apartament Shitet apartament Shitet apartament Shitet apartament
  82000.00 Euro € Shitet apartament nga Arjan