39000.00 Euro €
Shitet Apartament 1+1 Fier, Lagjia Kastriot, 70m2

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 7 muaj më parë
596 shikime

39000.00 Euro €
Shitet Apartament 1+1 Fier, Lagjia Kastriot, 70m2

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 7 muaj më parë
596 shikime

Përshkrimi

Apartamenti ka siperfaqe 70m2.
Kati i 3-te Banimi me ashensor.
I mobiluar totalisht.
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Mico Plaka.
Perballe palestres Matrix dhe ngjitur me restorant Peshkatari.
Mund ta shifni edhe ne video:
https://youtu.be/gtRE8nSiJyI

Kontakt:
0692189241
Shaban

Atributet

Transaksioni: Shes

Profili i Besart Besi

Besart Besi
Besart Besi Regjistruar për 4+ vjet 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Besart Besi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Besart Besi
  Besart Besi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Mico Plaka, 9301, Fier, Fier, Fier, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Apartament 1+1 Fier, Lagjia Kastriot, 70m2 Shitet Apartament 1+1 Fier, Lagjia Kastriot, 70m2 Shitet Apartament 1+1 Fier, Lagjia Kastriot, 70m2 Shitet Apartament 1+1 Fier, Lagjia Kastriot, 70m2 Shitet Apartament 1+1 Fier, Lagjia Kastriot, 70m2 Shitet Apartament 1+1 Fier, Lagjia Kastriot, 70m2 Shitet Apartament 1+1 Fier, Lagjia Kastriot, 70m2
  39000.00 Euro € Shitet Apartament 1+1 Fier, Lagjia Kastriot, 70m2 nga Besart Besi