70000.00 Euro €
Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
2655 shikime

70000.00 Euro €
Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
2655 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2 ne zonen e Shengjinit.Pallati ku ndodhet pallati ndodhet ne qender te shengjinit,ne vijen e pare te plazhit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 klatesh me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti disponon edhe dy garazhe per dy makina.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre perfekte.Shitet per arsye mosperdorimi,emigracioni.Apartamenti shitet 70000 euro.Tel 00355695291520

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  40 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shengjin, Shengjin,plazh, Lezhë, Lezhë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe
  70000.00 Euro € Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe nga anonim