Kërko

159000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 2+1 + OBORR NE REZIDENCEN VALAMR, GJIRI I LALZIT

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
3767 shikime

159000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 2+1 + OBORR NE REZIDENCEN VALAMR, GJIRI I LALZIT

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 3 vjet më parë
3767 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Valamare ne Gjirin e Lalzit Durres .
Apartmenti organizohet ne kuzhine sebashku me sallonin si edhe 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Rezidenca eshte e investuar ne menyre bashkohore , ka parket druri , sistem kondicionimi , hidrosanitare incasso.
Apartment ka verand 66m2 si edhe oborr me siperfaqe 300m2 .
Gjithashtu ka post parkimi personal.

Kontaktoni ERALD FUSHTANI (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Miri Durres

  Comment 2 vjet më parë

  Miri Durres wrote: sa shkon metri2??

  Detajet e shitësit

  ERALD FUSHTANI
  ERALD FUSHTANI
  14 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Valamar, Golem, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 2+1 + OBORR NE REZIDENCEN VALAMR, GJIRI I LALZIT SHITET APARTAMENT 2+1 + OBORR NE REZIDENCEN VALAMR, GJIRI I LALZIT SHITET APARTAMENT 2+1 + OBORR NE REZIDENCEN VALAMR, GJIRI I LALZIT SHITET APARTAMENT 2+1 + OBORR NE REZIDENCEN VALAMR, GJIRI I LALZIT SHITET APARTAMENT 2+1 + OBORR NE REZIDENCEN VALAMR, GJIRI I LALZIT SHITET APARTAMENT 2+1 + OBORR NE REZIDENCEN VALAMR, GJIRI I LALZIT
  159000.00 Euro € SHITET APARTAMENT 2+1 + OBORR NE REZIDENCEN VALAMR, GJIRI I LALZIT nga ERALD FUSHTANI