135000.00 Euro €
VILE LUKSOZE PER SHITJE NE GOLEM

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 vjet më parë
846 shikime

135000.00 Euro €
VILE LUKSOZE PER SHITJE NE GOLEM

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 vjet më parë
846 shikime

Përshkrimi

Vila ndodhet ne Golem, ne nje fshat turistik, ne nje nder zonat me te qeta te bregdetit., vetem 50m larg detit.

Ka nje siperfaqe totale 150m2 e cila eshte e organizuar ne 2 kate + papafingo.
Kati perdhe me siperfaqe 60m2 organizohet nga dhoma e ndenjes + kuzhine gatimi, nje tualet gjithashtu nje verande.

Kati i pare me siperfaqe 66.6m2 organizohet nga 2 dhoma gjumi , nje tualet dhe nje balkon te bollshem. Ndersa kati i dyte organizohet nga nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje pjese e vecuar e cila perdoret per Jacuzzi, gjithashtu disponon nje verande me siperfaqe 44.2m2.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Kontaktoni Erald Fushtani (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Erald Fushtani
  Erald Fushtani
  14 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  L13, Golem, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  VILE LUKSOZE PER SHITJE NE GOLEM VILE LUKSOZE PER SHITJE NE GOLEM VILE LUKSOZE PER SHITJE NE GOLEM VILE LUKSOZE PER SHITJE NE GOLEM VILE LUKSOZE PER SHITJE NE GOLEM
  135000.00 Euro € VILE LUKSOZE PER SHITJE NE GOLEM nga Erald Fushtani