800.00 Euro €
Apartament 312

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
179 shikime

800.00 Euro €
Apartament 312

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
179 shikime

Përshkrimi

Siperfaqe 117m²
Nuk pranohen studente .

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Soni

Soni
Soni Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Soni (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Soni
  Soni
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Rruga Kavajes, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32787, 19.80508

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament 312 Apartament 312 Apartament 312 Apartament 312 Apartament 312 Apartament 312 Apartament 312
  800.00 Euro € Apartament 312 nga Soni