22000.00 Lek
JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 QENDER SHKODER

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
224 shikime

22000.00 Lek
JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 QENDER SHKODER

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
224 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1+1 me:
????Adresë: Ura Dervishbeg, Shkoder
????Sipërfaqe: 65 m², kati V
Përbëhet nga:
–???? sallon dhe kuzhine
–???? nje dhome gjumi
– ???? nje banjo
–???? ballkon

–✔Hurja ofrohet e mobiluar.
–✔ Ashensor

-????ÇMIMI: 22,000 leke/muaji
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika ????+355695292667
????+355676666765
[email protected]

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 15 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1717 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  15 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Truma Dugajve Te Reja, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06959, 19.51728

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 QENDER SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 QENDER SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 QENDER SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 QENDER SHKODER JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 QENDER SHKODER
  22000.00 Lek JEPET ME QIRA APARTAMENT 11 QENDER SHKODER nga Rino Nika