Kërko

300.00 Euro €
JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 TEK STADIUMI SHKODER

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 10 muaj më parë
188 shikime

300.00 Euro €
JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 TEK STADIUMI SHKODER

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 10 muaj më parë
188 shikime

Përshkrimi

Sun real estate ofron me qira shtepi private 1+1 me:
adrese: rr. Muhamet dibra, afer stadiumit, shkoder
siperfaqe: 270 m2
perbehet nga:
sallon dhe kuzhine
nje dhome gjumi
nje banjo
oborr

200 m2 oborr.
Parking.
Sistem kamera.
Mobilohet me te gjitha pajisjet e domosdoshme.

-cmimi: 300 E/muaj

te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
rino nika +355676666765
+355695292667
sunrealestate. Al@gmail. Com

Atributet

Transaksioni: Qira

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 9 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1691 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  9 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06912, 19.51383

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 TEK STADIUMI SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 TEK STADIUMI SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 TEK STADIUMI SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 TEK STADIUMI SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 TEK STADIUMI SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 TEK STADIUMI SHKODER JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 TEK STADIUMI SHKODER
  300.00 Euro € JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 11 TEK STADIUMI SHKODER nga Rino Nika