700.00 Euro €
Shitet Ambjent Biznesi

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 muaj më parë
123 shikime

700.00 Euro €
Shitet Ambjent Biznesi

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 muaj më parë
123 shikime

Përshkrimi

•JEPET ME QERA AMBIENTI PER BIZNES????️
•Ne riskonstruksion.????️
•Organizimi ????: 2 ambiente biznesi te veshura me gure , ne pjesen e prapme ka nje dhome , nje tualet, nje magazin dhe parking .
•Siperfaqja ????: 62 m/2 & 20 m/2 parking ne perdorim .
•Vendodhja????: ne krah te kolegjit Durres , tek Vollga.
•Cmimi???? : 700 euro/muaj
????Kontakt: 0696837505
????Email:[email protected]

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Ajax Consulting

Ajax Consulting
Ajax Consulting Regjistruar për 5+ muaj 3 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit ???? ꜱʜɪᴛᴊᴇ/ʙʟᴇʀᴊᴇ/Qɪʀᴀ
???? ᴋᴏɴꜱᴜʟᴇɴᴄᴇ
????️???????? Bileta
????️ Paketa Turistike & Tours
???? : +355 69 683 7505
???? : [email protected]
rruga fetah bllaca, 2001, Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Ajax Consulting (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ajax Consulting
  Ajax Consulting
  27 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  3 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lagja Nr 1, 2001, Durrës, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.32349, 19.47127

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Ambjent Biznesi Shitet Ambjent Biznesi
  700.00 Euro € Shitet Ambjent Biznesi nga Ajax Consulting