25.00 Euro €
Hostel 24h25

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 muaj më parë
209 shikime

25.00 Euro €
Hostel 24h25

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 muaj më parë
209 shikime

Përshkrimi

Apartmen per 3 persona me qera afat tshkurt kati i par parking publik pa pages tgjitha mobilet e reja qetsi apsolute 15min qendra nkam +38344123789

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i [email protected]

Frizerbesi@liv.com
[email protected] Regjistruar për 6+ muaj 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi KOSOVA

Kontaktoni [email protected] (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Frizerbesi@liv.com
  [email protected]
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rrugab, 12000, Prishtin, KOSOVA
  39.77525, 20.0018

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Hostel 24h25 Hostel 24h25 Hostel 24h25 Hostel 24h25 Hostel 24h25 Hostel 24h25
  25.00 Euro € Hostel 24h25 nga [email protected]