Pa pagesë
Toke ne shitje

Te ndryshme
Postuar 7 vjet më parë
96 shikime

Pa pagesë
Toke ne shitje

Te ndryshme
Postuar 7 vjet më parë
96 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke/are me siperfaqe totale prej 1650 m2 dhe me adrese ne Ishull Shengjin, zona e depozitave tek Liqeni i Kenalles.

Prona ndodhet buze rruges nacionale Lezhe-Shengjin , eshte e parrethuar dhe hyrja ne te realizohet ne anen veriore. Toka shtrihet ne nje terren fushore dhe ka nje konfigurim ne forme te rregullt katerkendore.

ÇMIMI 9,300,000 LEKE (5,636 LEKE/M2 )

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 4 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1684 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  4 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ishull Shengjin, zona e depozitave,liqeni kenalles, Ishull Shengjin, zona e depozitave,liqeni kenalles, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Toke ne shitje Toke ne shitje
  Pa pagesë Toke ne shitje nga Rino Nika