Pa pagesë
Shtepi pushimi ne Shengjin

Shtepi per pushime
Postuar 5 vjet më parë
163 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shtepi pushimi ne Shengjin

Shtepi per pushime
Postuar 5 vjet më parë
163 shikime

Përshkrimi

Japim me qera shtepi per pushime ne Shengjin. Cmimi 25 euro nata. Per info.na kontatoni ne nr.e cel. 00355694753378

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  17 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  SHENGJIN, SHENGJIN, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shtepi pushimi ne Shengjin nga Anonim