20.00 Euro €
20 Euro/Dita Apart 3 dhoma

Shtepi per pushime
Postuar 4 vjet më parë
1371 shikime

20.00 Euro €
20 Euro/Dita Apart 3 dhoma

Shtepi per pushime
Postuar 4 vjet më parë
1371 shikime

Përshkrimi

Tel. 0692932825 - Apartamenti ndodhet ne plazh Iliria Durres, eshte i pajisur me guzhine, dhome ndenje si dhe dy dhoma gjumi si ne fotot. Ka 1 krevat dopio dhe dy tek. Deri ne kater persona cmimi 20€/Dita.Ka free Wifi, ashensor, uje , drita, pa nderprerje dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira te plazhit. Vetem 50m nga deti dhe rrotull ka plot restorante dhe bare qe rrine hapur gjate gjith vitit.

Profili i Arian

Arian
Arian Regjistruar për 4+ vjet 4 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Arian (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Arian
  Arian
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  4 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Abdulla Tabaku Nd2, H3, Ap 62 2008 Durres, Plazh Iliria Durres Tek Hotel Florida, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  20 Euro/Dita Apart 3 dhoma 20 Euro/Dita Apart 3 dhoma 20 Euro/Dita Apart 3 dhoma 20 Euro/Dita Apart 3 dhoma 20 Euro/Dita Apart 3 dhoma 20 Euro/Dita Apart 3 dhoma 20 Euro/Dita Apart 3 dhoma
  20.00 Euro € 20 Euro/Dita Apart 3 dhoma nga Arian