Kërko

2500.00 Lek
SHTEPI PUSHIMI POGRADEC.Cmime te arsyeshme

Shtepi per pushime
Postuar 3 vjet më parë
2456 shikime

2500.00 Lek
SHTEPI PUSHIMI POGRADEC.Cmime te arsyeshme

Shtepi per pushime
Postuar 3 vjet më parë
2456 shikime

Përshkrimi

Shtepi peshimi me kushte te pershtatshme 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenje dhe kuzhine me te gjitha kushtet. Pozicion ideal shum prane Liqenit. Kontakto ne 0694116224 ose ne whats up

Kontaktoni Ornel (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Ornel
  Ornel
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rr Rinia, Qyetet, Pogradec, Korçë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHTEPI PUSHIMI POGRADEC.Cmime te arsyeshme SHTEPI PUSHIMI POGRADEC.Cmime te arsyeshme SHTEPI PUSHIMI POGRADEC.Cmime te arsyeshme SHTEPI PUSHIMI POGRADEC.Cmime te arsyeshme SHTEPI PUSHIMI POGRADEC.Cmime te arsyeshme SHTEPI PUSHIMI POGRADEC.Cmime te arsyeshme SHTEPI PUSHIMI POGRADEC.Cmime te arsyeshme
  2500.00 Lek SHTEPI PUSHIMI POGRADEC.Cmime te arsyeshme nga Ornel