36000.00 Euro €
450 Euro m2, Apt.2+1 Shume afer detit

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
869 shikime

36000.00 Euro €
450 Euro m2, Apt.2+1 Shume afer detit

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
869 shikime

Përshkrimi

Okazion!!! Shitet per vetem 450 Euro m2, eshte I pajisur me guzhine dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi (2+1) ndodhet vetem 50 m nga deti ne plazh iliria Dr. Kati I peste me ashensor. Eshte I mobiluar sic tregojne dhe fotot dhe ka hipotek te rregullt.

Profili i Arian

Arian
Arian Regjistruar për 5+ vjet 4 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Arian (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Arian
  Arian
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  4 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Abdulla Tabaku, Plazh Iliria, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  450 Euro m2, Apt.2+1 Shume afer detit 450 Euro m2, Apt.2+1 Shume afer detit 450 Euro m2, Apt.2+1 Shume afer detit 450 Euro m2, Apt.2+1 Shume afer detit 450 Euro m2, Apt.2+1 Shume afer detit 450 Euro m2, Apt.2+1 Shume afer detit 450 Euro m2, Apt.2+1 Shume afer detit
  36000.00 Euro € 450 Euro m2, Apt.2+1 Shume afer detit nga Arian