Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet me qera 3+1 e kompletuar- prane rrethrrotullimit te Shkozes -

35000.00 Lek

Përshkrim

Jap me qera ambientin e banimit ne katin e 3 te viles
- prane rrethrrotullimit te Shkozes -
3 dhoma gjumi + kuzhine + dhome ndenje (holl)

Secila dhome eshte e pajisur me tualet (me dush) dhe ballkon

Ndertim dhe arredim modern i vitit 2010

E pajisur me panel diellor (ngrohje uji) dhe me kondocioner
Banesa eshe e mobiluar komplet

Mundesi parkimi perballe viles
Preferojme familje

Kontakt: 0676404131

Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "