Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet me qira 2+1, cmim Okazion.

210.00 Euro €

Përshkrim

Prane ish Markates jepet me qira 2+1. I organizuar ne dhome ndenje open space, kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon. I mobiluar ne menyre komode, ne nje zone te qete dhe shume te gjelberuar. Cmimi: 210 euro. Per me shume informacion kontaktoni: Cel: 0698080800 Email: [email protected]

Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "