Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet me qera apartament ne zonen e Myslym Shyrit

500.00 Euro €

Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqje 90m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ambjent open space per kuzhinen dhe dhomen e ndenjes. Ap. eshte i rrethuar ne te dyja anet e saj nga nje ballkon i bollshem. Cmimi 500 euro i diskutueshem. Per me shume info kontaktoni ne nr. tel: 0698080800 Email: [email protected]

Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "