Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE

350.00 Euro €

Përshkrim

SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE

Gjashte Vila te mrekullueshme,me koficent 17% te hapsires se zene me ndrertim , konceptuar e orientuar ne stilin arkitektonik modern , respektojne rregullat dhe hapsirat e nevojshme te komoditetit per te jetuar ne harmoni mes natyres dhe sherbimeve te nje qyteti metropolitan. Keto shtepi jane shtepite perfekte per relaksim qe ripercaktojne konceptin e luksit, duke e lidhur ate me mireqenien dhe respektin ndaj mjedisit .Ne kete menyre kemi mundur te projektojme mjedise me te shendetshme, te sigurta dhe te rehatshme, duke ulur kostot e menaxhimit te sistemit energjetik e duke rritur performance e konfortin ne mjediset e banimit. E ardhmja eshte ne mjedis dhe ne shtepite EKOLOGJIKE te qendrueshme, te afte per te kombinuar performance te larte, desing modern e bashkohore dhe kosto energjiteke e operative me te reduktuara.

OKAZION:
Shitet vile ne nje kompleks luksoz me punime teper cilesore afer Qendres Tregtare Tirana East Gate (TEG)
Kompleksi zhvillohet ne nje siperfaqe trualli prej 5400m2.
Siperfaqe e truallit per cdo vile : 800-900m2
Siperfaqe Ndertimi e viles : 324.32 m2

Kati i Pare:
1 Sallon te madh me oxhak qe lidhet ne harmoni me ambjentin e jashtem,,
1 Kuzhinen + Ngrenie me vete
1 Banjo,
1 Dhome Gjumi
1 Lavanderi ,
1 Garazh per 2 vetura

Kati Dyte:
3 Dhoma Gjumi,
2 Banjo ,
1 Garderobe suite
2 Veranda

Per te planifikuar nje vizite ne komplksin tone, na kontaktoni
T
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "