Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet Shtepia

180.00 Euro €

Përshkrim

Shitet shtepi 2 kateshe 600m2.Kati i pare garazhd kati I dyte banim. Shtepia perbehet nga 1 soxhorno 2 dhoma gjumi 1 kuzhine 1 para banjo dhe 1banjo.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "