Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

jap me qera 1+1

25000.00 Lek

Përshkrim

shtepi 1+1 me qera , kati i 1 , rr.bargjinet prane kryqezimit tek Oslo . shtepia eshte e mobiluar. preferohen femra
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "