Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

3800

3800.00 Euro €
Makineri 01/08/2020 12

Përshkrim

Shitet Mercedes Benz
220 CDI Klasi C
Viti 203
Me portobagazh
Full Opsion
Sendile lekure ngjyre e zeze
Mjeti eshte në gjendje te mire teknike.
Dokumentat te Pakistan deri në maj 2021.
Numri I kontaktit: 0696239480
Imail: [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "