Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune,Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
08/10/2019
Kerkojm 2 Kujdestare
Kerkojm 2 Kujdestare qe do te ndrohen gjdo 2-3 muj nga Shqiperia ose Maqedonia. ( 38-55 vjet) Jemi nje familje me nje djal 18 muj. Na jemi ne pun ka 10 ne dit do me thon kemi nevoj per nje kujdestare qe jo vetem rrin me djal deri sa te kthehem po me gjith zemer e kqyr dhe e mson qysh te kishin msu t...
500.00 Euro €
08/10/2019
Kamaier
Kerkoj pune ne shkoder te iterresuarit te.kontaktojn ne numer telefoni 0683497694
Kontrolloni me shitësin
30/09/2019
Per femijen
Kerkoj te punesohem ne nje familje te mire si dado ,ose kujdestate shtepie,kam punuar me pare,po le adeesen time nese dikush do te [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
29/09/2019
Kerkojm dado 0041762675589
Kerkojm dado urgjent 0762675589
Zvicer Kontrolloni me shitësin
29/09/2019
Kerkojm dado
Kerkojm dado ne zvicer urgjent
Kontrolloni me shitësin
24/09/2019
Kerkoj staf Pune
Bar pasticeri eldion kerkon te punesoje menaxhere , kamarjere , me turne dhe 2 banakjere po me turne paga e kenaqshme lokali esht serjoz kshu duhen dhe punojset mosha 20 deri 45 vjec 0695826780 adresa plazh durres
Durrës Kontrolloni me shitësin
21/09/2019
Kerkohet sanitare me eksperience ne hoteleri
Kerkohet sanitare me eksperience ne hoteleri Rroge + kushte te mira pune Te interesuarat te kontaktojne ne 0682066377
Tiranë 30000.00 Lek
19/09/2019
kerkojm kujdestare/babysitter/dado
Pershendetje Kerkojm nje Dado per 2 femije prej fillim te Nentorit 2019. Personi i preferuar te jet prej moshes 40-60 vjeq, te ket experienc me femije, te di te gatuaj. Ne raste nevoje nuk heziton donje pun shtes sipas mundesis. per me shum ju mirpres te me kontaktoni ne emil [email protected]
Zvicer Kontrolloni me shitësin
агенти за продажба 19/09/2019
агенти за продажба
KEQI GRUP SHPK е водечка италијанска компанија во производи за подобрување на домот, барајќи искусни агенти за продажба за сите македонски градови. Фиксна плата 200 евра + 8% на продажба. Заинтересираните можат да контактираат со нас на: +35544521992 - +00355692040901
Tetove 200.00 Euro €
18/09/2019
****Tirane, ofroj vend pune TELEMARKETING ne gjuhen GREKE
TELEMARKETING Flet nje nga gjuhet e huaja: - Italisht - Anglisht - Gjermanisht - Greqisht Nese pergjigjja eshte PO, atehere ne po te kerkojme TY!!! Ne jemi nje kompani e konsoliduar ne boten e Telemarketing-ut, gjithmone ne kerkim te njerezve me deshire per t�u rritur profesionalisht dhe ekonomikish...
400.00 Euro €
10/09/2019
kerkohet dado urgjent
prsh kerkojm dado per djalin 1.5vjet ne luzern paga 600chf rruga akomodimi nga ne dado ka dhomen e vet numer kontakti whatsapp viber +41798850019
600.00 Euro €
10/09/2019
kerkohet dado luzern
prsh jemi nje familje prej 3 anetaresh ne luzern na vyn nji dado per djalin 1.5 vjet i ka nisja sa me shprejt ne 14-15 shtator esht afati fundit paga 600chf eeuga akomodimi ne shtepine ton ..dhome personale per dadon . numer kontakti whatsapp /viber +41798850019
Kontrolloni me shitësin
09/09/2019
Kerkohet recepsionist hoteli
Kerkohet recepsionist per Emerald Hotel. Turni i II 14:00 - 22:00 . Preferohet me eksperience ne kete profil. Njohuri te mira te gjuhes angleze dhe italiane jane kusht i domosdoshem. Nr kontakti: 0689026483 [email protected]
Tiranë 30.00 Lek
07/09/2019
Inxhinieria e Naftës /// Inxhinier Kimik // ENGINEERI MAKANIK PAKACSIRS N KANADA
Inxhinieria e Naftës /// Inxhinier Kimik // ENGINEERI MAKANIK PAKACSIRS N KANADA Korporata azean ("Bazean") është një kompani private e kapitalit të shtuar nga teknologjia që përdor të dhëna dhe analiza për të udhëhequr vendime të rëndësishme investimesh në sektorin e energjisë. Ne përfitojmë nga te...
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
konkursi i recepsionistit në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada
/ konkursi i recepsionistit në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada Ne jemi në kërkim të një punonjësi të zyrës për t'u bashkuar me ekipin tonë! Ky është një pozicion i nivelit të hyrjes. Ju do të informoni menaxherin tonë të zyrës drejtpërdrejt dhe do të ndihmoni me detyra të ndryshme administrative për ...
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
asistent, mekanik në Kanada
asistent, mekanik në Kanada Paga 26.37 dollarë në orë Kushtet e punës Afati ose kontrata (përfundimi: nul) Me kohë të plotë Data e fillimit sa më shpejt të jetë e mundur Vende të lira pune 1 konkurs Punoj jo. 572332 Font font pune Dërgoni CV-në tuaj në email ...... [email protected]
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
koordinator i marketingut në Kanada
koordinator i marketingut në Kanada Paga 55,000.00 dollarë në vit Kushtet e përhershme të punësimit Me kohë të plotë Data e fillimit sa më shpejt të jetë e mundur Vende të lira pune 1 konkurs Agjensia e vendosjes Punoj jo. 570335 Font font pune Dërgoni CV-në tuaj në email ...... [email protected]
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
arkitekt
arkitekt Hariri Pontarini Architects (HPA) po e zgjeron ekipin e saj. Si një firmë arkitekture me shërbim të plotë të përkushtuar për prodhimin e një pune të qëndrueshme me vlera publike dhe vlera të qëndrueshme kulturore, HPA ka krijuar një reputacion në ndërtimin e marrëdhënieve të forta me klient...
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
Përkthyes dhe Përkthyes në SHBA
JETA DHE PUNA N KANADA TRANSLATORI
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
Nëpunësi i kontabilitetit II në Kanada
Nëpunësi i kontabilitetit II në Kanada Departamenti i Financave ofron udhëheqje financiare, këshilla dhe mbështetje për Korporatën dhe ndihmon me dorëzimin e planit strategjik të Bordit përmes tre degëve: Shërbimet e kontabilitetit dhe të ardhurave, Financat dhe investimet e korporatave dhe blerjet....
Kontrolloni me shitësin
06/09/2019
Babysitter
Kerkohet dado per nje bebe 8muajshe.orari e hene- e premte 7:30-17:00 Mosha 45-55 vjec,e dashur, e pergjegjshme dhe e sinqerte ne mardheniet e punes .Perben avantazh puna e meparshme ne cerdhe /kopesht.Pagesa eshte e negociueshme ne varesi te kushteve te punes dhe angazhimit. Shperndaje
Tiranë 25.00 Lek
06/09/2019
Punët e OIl dhe Rafinerisë së Gazit
Punët e OIl dhe Rafinerisë së Gazit Specialistët e Fushës së Gazit, Inc është një kompani e pavarur e shërbimit të gazit me zyra të vendosura në New York dhe Pennsylvania. Marrëdhëniet shembullore të klientit nxisin rritjen dhe prosperitetin tonë. GFS është e përkushtuar të punojë me siguri, të ketë...
Kontrolloni me shitësin
05/09/2019
Punë nafte dhe gazi jashtë vendit
Punë nafte dhe gazi jashtë vendit Industritë e naftës dhe gazit po ndryshojnë, dhe ne po ndihmojmë Konsumatorët të parashikojnë ndryshimin. Bashkohu me një ekip që po punon së bashku me industrinë për të ofruar risi afatgjatë në disa prej tyre projektet më të rëndësishme dhe interesante në botë. Ne ...
Kontrolloni me shitësin
Durres, ofroj vend pune Teknik Terreni. 04/09/2019
Durres, ofroj vend pune Teknik Terreni.
Bleta sh.p.k kërkon të punësojë Teknik Terreni me orar të plotë. Aplikuesi duhet të ketë cilësitë e mëposhtme : Të jetë fleksibël në punën në grup. Eksperienca të mëparshme në këtë pozicion pune përbëjnë avantazh. Të ketë leje drejtimi (kategoria B). Të interesuarit mund të kontaktojnë në: Nr cel 1 ...
Durrës Kontrolloni me shitësin