Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune,Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
Depoist (Gjermani) 19/03/2019
Depoist (Gjermani)
Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Depoist. Detyrat tuaja: * Zgjidhja dhe paketimi * Magazinimi dhe kontrolli i stokut * Kontrolli i mallrave brenda / jashte * Prodhimi i paketimit special Profili juaj: * Trajnimi profesional i perfunduar si nje...
Prishtine falas
Zdrukthetar (Gjermani) 18/03/2019
Zdrukthetar (Gjermani)
Zdrukthetar (Gjermani) Detyrat dhe Pergjegjesite : - Pergatitja e pjeseve per shitje apo montim - Ndertimi i strukturave te drunjta - Perpunimi i pjeseve per montim - Montimi dhe cmontimi Eksperiencat : - Trajnim ne zdrukthetari apo ne ndonje dege te ngjashme te perpunimit te drurit - Disa vite perv...
Prishtine falas
18/03/2019
kerkohet kamarier dhe banakiere
Kerkojme te punesojme nje kamarier dhe nje babakier/banakiere me eksperience pune per turnin e pare ne nje lokal ne zonen e Ali Demit ne Tirane.
Tiranë falas
Moderatore 18/03/2019
Moderatore
Pershkrimi : Per shkak te rritjes se vazhdueshme Gazetalajm.com hap konkurs per Moderatore Detyrat dhe Pergjegjesite : - Te kete te perfunduar Fakultetin e Gazetarise, apo ndonje drejtim ne Shkenca Sociale (perparesi) - Te kete komunikim te rrjedhshem ne Gjuhen Shqipe - Njohuri pune me kompjuter - T...
Prishtine falas
Kerkojme disa menaxher/e te marketingut per marketingun ne teren. 18/03/2019
Kerkojme disa menaxher/e te marketingut per marketingun ne teren.
Kerkojme disa menaxher/e te marketingut per marketingun ne teren. Eksperiencat - Te kete pervoje pune ne marketing - Te kete fakultetin e ekonomise te kryer per Marketing (ky kriter nuk eshte obligativ, por perparesi kane aplikantet te cilet e permbushin kete kriter) - Te kete aftesi komunikuese dhe...
Prishtine falas
Kerkohet Kamariere / Banakiere 17/03/2019
Kerkohet Kamariere / Banakiere
"Bar - Keshtjella" kerkon te punesoje kamerjere (femer) dhe banakjere(femer) , me ose pa eksperience pune. Rruga : Ne qender te Tiranes , pas pallateve 9-Kateshe , anash Prokurorise se Pergjithshme . Per informacione te metejshme jeni te lutur te na kontaktoni ne nr e tel: 0699673056 ose :...
Tiranë falas
17/03/2019
Kujdestare per ne Zvicer
Kerkojm nje kujdestare per dy femijet tane ne Zvicer. Preferohet me eksperienca te meparshme pune me femijet. Te jete e dashur dhe e kujdesshme me femijet tane. Preferohet mosha 25-40 vjece. Per me shume na kontaktoni ne wapp&viber:+41764099789
Zvicer falas
17/03/2019
Kerkoj Masazhatore-Estetiste ne Gjermani
Kerkjom Masazhatore-Estetiste ne Mynih (Gjermani)Kontrate te rregullt pune 2 vjecare me mundesi vazhdimi ,te ket eksperienc me masazhe edhe spaku te kuptoi gjuhen angleze .Nese jeni te interesuarmund te me kontaktoni ne Whatsapp ose viber +491575540814 ose +491785884958.
Gjermani falas
15/03/2019
Kerkoj te punesohem si kujdestare ose Babysitter
Kam ekspperjenc mjaftushem per tu lujdesur jemi dy persona Mama dhe vajze qe interesohemi jemi 54 dhe 25 vjece.kush deshiron.te na kontaktoj 0699982363
Tiranë falas
Hidraulik (Gjermani) 14/03/2019
Hidraulik (Gjermani)
Detyrat dhe Pergjegjesite: - Instalimi i sistemeve te fikjes se ujit ne fushen e modernizimit - Dokumentimi i sherbimeve te ofruara dhe materialeve te konsumuara - Test funksional - Pjesemarrja ne sherbimin emergjent Eksperiencat: - Trajnimi i kryer si ndertues tubacioni, mekanik i bimeve per fushen...
Prishtine falas
Kuzhinier (Gjermani) 14/03/2019
Kuzhinier (Gjermani)
Detyrat dhe Pergjegjesite: - Ekzekutimi i sakte i pergatitjes se ushqimit - Kontrollin e blerjeve - Pergjegjes ne kuzhine - Zbatimi i standardeve te cilesise - Pajtueshmeria me rregulloret e higjienes - Inkorporimi dhe udhezimi i te trajnuarve dhe praktikanteve Eksperiencat: - Njohuri te bazuara ne ...
Prishtine falas
14/03/2019
Kerkoj Babysitter
Kerkoj Babysitter per 1 femij si dhe punet e shtepis per me shume kontaktoni ne kete numer +41793519170
Zvicer falas
ASISTENTE/ KOORDINATORE ZYRE 13/03/2019
ASISTENTE/ KOORDINATORE ZYRE
Qendra e kurseve OPPORTUNITY CENTER me aktivitet te saj ofrimin dhe sherbimin e kurseve te gjuheve te huaja dhe ndermjetesimin per punesim jashte vendit kerkon te punesoje nje person ne pozicionin ASISTENTE/ KOORDINATORE ZYRE per qendren e saj ne qytetin e SHKUPIT. Detyrat kryesore: · Administron d...
Shkup falas
Montues i klimave 12/03/2019
Montues i klimave
- Pervoje paraprake ne kete fushe - Profil profesional - Patent shoferin - I besueshem - Fleksibil dhe i perpikte - Aftesi per te punuar ne ekip - Njohje te rrjedhshme te gjuhes angleze Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tone te telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 79...
Prishtine falas
12/03/2019
Prishtine falas
Mekanik (Gjermani) 12/03/2019
Mekanik (Gjermani)
Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Mekanik. Detyrat dhe Pergjegjeslte : - Riparimi dhe montimi mekanik i prototipeve te plota bazuar ne vizatimet teknike dhe diagramet e instalime elektrIke jane pjese e biznesit tone te perditshem - Ju duhet te ...
Prishtine falas
Kopshtar (Gjermani) 12/03/2019
Kopshtar (Gjermani)
Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Kopshtar Detyrat dhe Pergjegjesite : - Kultivimi i bimeve, frutave dhe perimeve - Mirembajtja e rregullt e produkteve - Organizimi i aktiviteteve - Monitorimi i fertilizimit - Dokumentimi i proceseve te punes E...
Prishtine falas
Zdrukthetar (Gjermani) 12/03/2019
Zdrukthetar (Gjermani)
Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Zdrukthetar. Detyrat dhe Pergjegjesite : - Detyra te pergjithshme ne dizajnimin e brendshem te materialeve te drurit si zdrukthetaria etj., Eksperiencat : - Trajnim i perfunduar ne dizajnimin e brendshem si zdr...
Prishtine falas
11/03/2019
babysiter
Kerkoj pune si babysiter ne Ch Kanton Ticino.Kam eksperience me femijet prej 2vitesh. Nuk e pi duhanin. Mund te ndihmoj dhe ne punet e shtepis.Nisja pas 1Prillit. Kujdesi per 3femi max. Fundja e lire paga 700fr
Tiranë falas
Seo Sem 11/03/2019
Seo Sem
Creating sh.p.k eshte nje start-up digital me seli ne tirane,e cila operon me web marketing, ndermjetsim turistik dhe mining, kerkon: SEO-SEM SECIALIST - Monitorim dhe optimizim te trendit te performancave digitale ne fushen seo, dhe kontrollon prirjet ne lidhje me KPI te sektorit. - Mbeshtet grupin...
Tiranë falas
Depoist (Gjermani) 11/03/2019
Depoist (Gjermani)
Depoist (Gjermani) Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Depoist. Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tone te telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777, ose ne email-in tone zyrtare: [email protected] . Na vizitoni n...
Prishtine falas
Ndertimtari (Gjermani) 11/03/2019
Ndertimtari (Gjermani)
Gjermania ka nevoje per puntore, nje nder pozitat qe po kerkohet eshte ne sektorin e ndertimtarise . Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tone te telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777 ose ne email-in tone zyrtare: [email protected] . Na vizitoni ne Webfaqen tone: h...
Prishtine falas
11/03/2019
Babysitter
Pershendetje Kerkoj nje Babysitter urgjend per dy femi 5dhe3 vjeq . Ju lutem me kontaktoni +41765590988
Zvicer falas
11/03/2019
Kerkoj nje Babysitter
Pershendetje Kerkoj urgjend nje Babysitter per dy femijet e mi 5vjeq dhe 2 vjeq.Ju lutem me kontaktoni ne numrin +41765590988
Zvicer falas