Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Te ndryshme

Të gjitha Individ Kompanitë
20/01/2020
XXX
Jam 25 vjec cfar te dal
Elbasan falas
19/01/2020
Kerkoj dike qe do sex
Ofroj sex me pages ju lutem me kontaktoni tejet ne tr
500.00 Euro €
Kujt i pelqen 100% diskreti 17/01/2020
Kujt i pelqen 100% diskreti
Ju mir pres te gjith qiftet dh grat e martume apo vajza veq vetum te sinqert mashtrust mos u lodhni kot ato qe ndihen te vetmur me ljamroni Jam mashkull 100% i sinqert dhe diskret jetoj ne diaspor po vi shpesh ne pushim Ju mirpres ne Viber & & Watsapp +38344771351
Zvicer 100.00 Euro €
Mashkull nga diaspora 100% 17/01/2020
Mashkull nga diaspora 100%
Kerkoj lidhje diskret me qifte- gra apo vajza jam 43 vjeqar 100% i sinqert dhe diskret jetoj ne diaspor ju mirpres te gjith ato qe jan 100% te interesume +38344771351
Zvicer 100.00 Euro €
14/01/2020
masazhe relaksuese
pershendetje. jam ne kerkim te nje zonje ose zonjushe qe ofron masazhe relakuese kundrejt shperblimit. jo domozdoshmerisht me shume se masazhe. 45 vjec
Tiranë Kontrolloni me shitësin
27/12/2019
Kerkojn ndihm per djalin tim
Jam nje zonje nga vlora,kam nje djal 12 vjec te semur me semundje te keqe ne gjak,burri vetem pi tani pa pun esht..nuk kemi asgje ne shpi dritat na i kam prer lek per hilace qe ti marr djalit nuk kam ...me pikon shpirti kir e shikoj femijen ne ate gjendje...nese ka ndonje shqiptar ta veri doren ne z...
Vlorë 100.00 Euro €
15/12/2019
Bdsm
For all the females that are in Albania looking for a different man to fulfill your kinks here you got one.
Kontrolloni me shitësin
25/11/2019
Kerkoj vajza
Pershendetje jam nje vajz dhe jeton ne It .kerkoj vajza qe dua te punojn jasht.paga ne muaj 3000 4000mij euro ne muaj kush eshte e interesuar te me kontaktoj wzp 3273164809
Kontrolloni me shitësin
KERKOJ MAMI PER LIDHJE SEKRETE 25/11/2019
KERKOJ MAMI PER LIDHJE SEKRETE
JAM NJE DJAL 30 VJEC KERKOJ NDONJE MAMI DERI 40 VJEÇE PER QEF PER SEKS JAM SHUME I FUQISHEM NE KREVAT TE JET NGA ZONA E KORCES POGRADEC OSE PRRENJAS TE ME SHKRUJNE NE FB
Kontrolloni me shitësin
03/11/2019
00
Shkruani këtu në fb Alesio Osieo .Jam një djalë i ri dhee energjik kam goxha ekseperienca seksuale me femrat .pranoj vajza të moshës 18 deri 35 vjeç Jam i aftë ti relaksoj ti masazhoj dhe një seks siç e duan ato Ja bëj një natë të paharrueshme
Tiranë falas
30/10/2019
Profesioni: zhigolo
Pershendetje kam 5 vjet qe e ushtroj kete profesion ne itali. Sapo jam kthyer ne vendin tone. Ofroj cfardo lloj sherbimi per net te vetmuara,per vajza te cilat kan frik per heren e pare, per vajza qe nuk kan mundesin per nje te dashur, per dhurat ditelindjeje dhe festa te ndryshme. cmimi shum i arsy...
Durrës Kontrolloni me shitësin
Mashkull-Diaspora 28/10/2019
Mashkull-Diaspora
Persh te gjithve qe doj seks te mir knaqsi ne maksimu Ju mashqit te vetum mos hupni koh veq kerkoj qifte dhe gra e vajza jam 100% i dinqert dhe sekret jetojn ne diaspor Ju mirpres +38344771351
Zvicer Kontrolloni me shitësin
Kontaktoni 27/10/2019
Kontaktoni
Me shkruani ketu adrs e facebook me foto [email protected]
Kontrolloni me shitësin
23/10/2019
2000 ora masazhin vetem per femra vlene ky njoftim.
masazhe sportive dhe relaksuse ne shtepin tuaj per femra. nr kontakti. 0697705824
Tiranë 2000.00 Euro €
Kerkoj femer te perdori strapon 17/10/2019
Kerkoj femer te perdori strapon
Kam deshire te shof femer me strapon, (Asgje me shume) ofroj 100mij lek per 1 ore
Tiranë 10000.00 Lek
02/10/2019
Eri Tiran
Pershendetje jam Eri nga Tirana jam i pashem trup i mire 175cm i gjat zeshkan jam ne kerkim te nje vajze ose cifte jetoj jasht kam ardhur me pushime kush ka deshir tme njohi me shum tme kontaktoj te adresa emailit:[email protected] me ps mund te shkemnbejm dhe nr e telefonit
Tiranë falas
24/09/2019
Eksperienca te reja
Pershendetje.Jemi nje cift M28 F 23 te interesuar per eksperienca te reja me nje cift ,femer ose mashkull qe kerkojne aventura.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Kërkoj partnere Golden Retriever 30/08/2019
Kërkoj partnere Golden Retriever
Unë jam Golden Retriever 9 vjeçar dhe po kërkoj një partnere femër për të bërë këlyshë. Pronarët e mi duan të më çiftojnë sepse më duan shumë dhe duan që të mbajnë në familje pasardhësit e mi. Arsyeja që po kërkoj vetëm racë të pastër Golden është shëndetësore. Kërkoj dikë që vjen nga një familje që...
Tiranë falas
Cift kerkoj nje zonje 02/08/2019
Cift kerkoj nje zonje
Jemi nje cift i ri kemi deshi te provojm nje aventur te re me nje zonje. Ofrojm 200 euro. Na shruani ne email [email protected]
Tiranë 200.00 Euro €
Kerkoj Mami 01/08/2019
Kerkoj Mami
Jam 25 vjec kerkoj mami ose vajza per lidhe ose vetem sex. Me shkruani ne email [email protected]
Kontrolloni me shitësin
01/08/2019
Kerkoj mami
Pershendetje nja nje djal 23 vjec kerkoj mami ose vaj te re per lidhje ose vetem sex. [email protected] me shkruani ne email
Shkodër Kontrolloni me shitësin
24/07/2019
jam nga fieri falas
jam.nga fieri kerkoj nke vakze ose djal.per te bere qefe .falas
Fier falas
18/07/2019
Bisex.
Jemi dy cuna bisex, 25 dhe 28 vj. Shum sekret dhe serjoze. Kerkojme dy femra bisex ose less per nje eksperienc super..ose dhe ndonje cift. Ju mirpresim
Tiranë Kontrolloni me shitësin
13/07/2019
Djal bisex
Jam nje djal 21 vj me prirje bisex. Kerkoj dike jo me sh se 20 vj per te eksperimentuar
Tiranë Kontrolloni me shitësin