Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per femijet

Të gjitha Individ Kompanitë
18/06/2019
Kerkoj Babysitter
Kerkoj Babysitter per nje femije si dhe punet e shtepis te interesuarat le te kontaktojn +41793519170
Zvicer Kontrolloni me shitësin
Karoca Peg Perego 01/03/2019
Karoca Peg Perego
Dua te shes nje karoce Peg Perego femijesh 300 euro eshte gjendje e mire dhe karoca eshte set. Domethene i ka te treja pjeset ka koshin qe perdoret per 6 muajsh, ka sexholinon e makines dhe ulesen kur femija rritet. Eshte ne gjendje te mire, Kush eshte e interesuar te me kontaktoje ne numrin 0689032...
Tiranë falas
29/06/2018
Kerkoj kujdestare /babysiter
Kekoj kujdestare per 3 thmi djal 9 qika 8 dhe beba 3 muajsh ju lutem qaja se ka interes te me lajmrohet sa ma shpejt ky asht numri jem 079 917 46 26
Shkodër falas
28/06/2018
Kerkoj kujdestare /babysiter
Kerkoj kujdestare/babysiter kam 3 thmi 9vjeq djalin 8vjeqe qiken dhe ni muajsh vajzen e vogel ju lutem me lajmroni ne qit numer 0799174626
Tiranë falas
31/05/2018
Babysitter / Dafo
Kerkojm nje Dado ne Zvicer Kanton Zürich per Vajzen ton 14 Muaj. Te jet Femer me provoj, qe ka punu ketu ne zvicer. Per me shum na kontaktoni ne Nr. ‭+41 76 583 92 64‬
Zvicer falas
13/05/2018
Kujdestare per femije
Kerkoj kujdestare per perkujdesjen e dy vajzave (mosha 3 dhe 5 vjeqare) .Te interesuarit mund te me kontaktojn ne viber ose whatsapp : 0041 76 411 8154
Zvicer falas
13/05/2018
Kujdestare per femije
Kerkoj kujdestare per perkujdesjen e dy vajzave (mosha 3 dhe 5 vjeqare) .Te interesuarit mund te me kontaktojn ne viber ose whatsapp : 0041 76 411 8154
Zvicer falas
13/05/2018
Kujdestare per femije
Kerkoj kujdestare per perkujdesjen e dy vajzave (mosha 3 dhe 5 vjeqare) .Te interesuarit mund te me kontaktojn ne viber ose whatsapp : 0041 76 411 8154
Zvicer falas
15/04/2018
Kerkoj pune kujdesje femis
Jam zonje kerkij pun kujdesje femis kush interes kujdesje femis na lajmeroni
Zvicer falas
16/02/2018
Kerkojm babysitter per 2 thmi ne zvicer
Kerkoj babysitter per 2 thmi djali I madh 4 vjecar djali Vogel 2 vjecar. Kerkoj prej dates März. 2018. Per informata kontaktoni ne nr 0041762025842.ne WhatsApp dhe Viber Pershendetje.
Zvicer falas
09/12/2017
Kerkoj pune si BabySitter ( Kujdestare per Femij ) apo perkujdesje per Pleq apo Pastrim
Pershendetje. Jame 29 vjeqare. Jame praktikuese e Besimit Islame.Jam duke kerkuar te punesohem si : Kundestare per Femij , Pastruese , apo edhe Perkujdesje per Pleq !! E gatshme per te Filluar punen jam , menjeher. Me shume po kerkoj , te punesohem ne Lausanne apo ne rrethine te ketij vendi. Per ju ...
Zvicer falas
Kurse Arti 23/10/2017
Kurse Arti
Kurse arti per fillestare dhe te perparuar. Adresa: "Kryqezimi i Librit Universitar" Cel. 068 40 67771, [email protected] http://www.artkavalet.com. Edit
Tiranë falas
01/10/2017
Pershendetje! Kerkoj pune si babysitter ne Z...
Pershendetje! Kerkoj pune si babysitter ne Zvicer. Dua nje familje serioze ashtu si jam dhe vete.do me pelqente te kujdesesha vetem per nje femije nuk ka rendesi mosha.i dua shume femijet se dhe profesionin e kam mesuese.jam 26 vjec. Kush eshte i interesuar le tme shkruaj ne whats up 0698923626..
Tiranë falas
13/09/2017
Pershendetje kerkojm kujdestare
Pershendetje kerkojm nje kujdestare per 2 femit ton. Te jet qe nga mosha 50 vjeqare Info. Ne viber ose whatcapp 0041797907757 faliminderit per mirkuptim
Zvicer falas
13/08/2017
Kush esht per takim korrekt dhe serjoz 100EUR
Kush esht per takim korrekt dhe serjoz 100EUR
Tiranë falas
Bebsiter 15/06/2017
Bebsiter
Kerkoj pune si babysitter ne Itali ose zvicer ,France.Kam pervoj pune me femijet dhe bebet.Me kontaktoni edhe ne viber
Itali falas
03/06/2017
KERKOJME SA ME SHPEJT NJE DADO.
Pershendetje, jemi nje familje 3 antareshe. Kerkojme nje dado per vajzen tone 1 vjeq e 3 muaj, dhe qe mund te na ndihmoj ne punet e shtepise gjate kohes qe vajza eshte ne gjume apo nen kujdesin tone. Duhet permendur qe vajza eshte hiperaktive, kerkon shum vemendje dhe kujdes. Shpenzimet e udhetimit ...
Tiranë falas
28/05/2017
kujdestare per ne SVIZERR
Kerkohet nje Kujdestare per fmijt e mi, nqof se je me provoj pune ose vet nan mundesh mu lajmru ne viber 0041763796620 me ni pershkrim te jetes tane e ni foto.
Durrës falas
28/05/2017
Kerkohet nje puntore shtepiake per ne SVIZERR
Kerkojna nje zoj per mirmbajtjen e shtepis Ton ne SVIZERR. Vetum zonje qe jan me provoj pune, dhe Disponushme me punu!!!! Nqof se je njeri i qet dhe serioze mundesh ne viber ose WhatsApp mu lajmru 0041 76 419 54 31. me ni pershkrim te jetes tane dhe me ni foto.
Durrës falas
28/05/2017
Kerkohet nje puntore shtepiake per ne SVIZERR
Kerkojna nje zoj per mirmbajtjen e shtepis Ton ne SVIZERR. Vetum zonje qe jan me provoj pune, dhe Disponushme me punu!!!! Nqof se je njeri i qet dhe serioze mundesh ne viber ose WhatsApp mu lajmru 0041 76 419 54 31. me ni pershkrim te jetes tane dhe me ni foto.
Durrës falas
06/10/2016
kurse piano dhe solfezhi
***ofrohen kurse per piano dhe solfezh per femije duke filluar nga 3 vjec te interesuarit te telefonojne ne 0696222517***
Tiranë falas
21/09/2016
KERKOJ FEMER SEKRETE
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PER CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
04/01/2016
Kurse matematike!
KURSE MATEMATIKE Per stundentet dhe maturantet qendra e kurseve "Albanian Maths Center" ofron kurse matematike, si me poshte: - Per studentet, kurse intensive per provimet e sezonit; - Per maturantet, kurse per rritjen cilesore dhe thellimin e njohurive ne matematike (provimet e matures); - Kurs per...
Tiranë falas
13/10/2015
Ofrojm Pun ne Zvicer
Kerkojm per dy vajzat ( 3 vjeqare dhe 7 muajsh) tona ni Babysitterin per 3 Muaj ne Zvicer. Jetojm me ni Banes me 5 1/2 dhoma moderne. per Info ma shum lajmrohi ne Email [email protected] me Rrespekt Davidi
Zvicer falas