Kërko

Kontrolloni me shitësin
kerkese per pune ekonomist magazinjer mesim matematiker deri ne klase VIII

Kerkoj Pune
Postuar 1 vit më parë
137 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
kerkese per pune ekonomist magazinjer mesim matematiker deri ne klase VIII

Kerkoj Pune
Postuar 1 vit më parë
137 shikime

Përshkrimi

Kame mbaruar fakultetin Ekonomik , Kame punuar ekonomiste per 37 vite

Profili i SOKRAT VARFAJ

SOKRAT VARFAJ
SOKRAT VARFAJ Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Fier, SHQIPERI

Kontaktoni SOKRAT VARFAJ (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  SOKRAT VARFAJ
  SOKRAT VARFAJ
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  LAGJA NAFTETARI, PATOS, Fier, SHQIPERI
  40.73893, 19.57431

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin kerkese per pune ekonomist magazinjer mesim matematiker deri ne klase VIII nga SOKRAT VARFAJ