Kontrolloni me shitësin
Perkthyese

Kerkoj Pune
Postuar 1 vit më parë
180 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Perkthyese

Kerkoj Pune
Postuar 1 vit më parë
180 shikime

Përshkrimi

Ofroj sherbime perkthimi anglisht - shqip.

Profili i Blerta Allkanjari

Blerta Allkanjari
Blerta Allkanjari Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi SHQIPERI

Kontaktoni Blerta Allkanjari (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Blerta Allkanjari
  Blerta Allkanjari
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lushnje, 9001, Lushnje, SHQIPERI
  40.96324, 19.71514

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Perkthyese nga Blerta Allkanjari