Kontrolloni me shitësin
Kerkoj pune

Kerkoj Pune
Postuar 1 vit më parë
295 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj pune

Kerkoj Pune
Postuar 1 vit më parë
295 shikime

Përshkrimi

Kerkoj pune si sekretare protokolliste arkivim ekspertizë dhe Asgjesim te dokumentacionit. Jam specialiste e larte kam kryer shumë kurse si ne arkivin qendror shtetëror dhe ne institucione të larta shtetërore dhe DSIK-JA. Njoh shumë mirë programin e Microsoft Windows word Excel Power Point. Kam eksperience 35 vjeçare. Ju flm per mirekuptimin dhe bashkëpunimin.

Profili i Njoftime

Njoftime
Njoftime Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Njoftime (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Njoftime
  Njoftime
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lagja Nr 9 Rruga Hajredin Shtino Apo 37 Tiranë, 1001/5, Tirane, Tiranë, SHQIPERI
  41.33835, 19.80733

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkoj pune nga Njoftime