700.00 Euro €
Kerkoj pune si dado.

Kerkoj Pune
Postuar 3 vjet më parë
835 shikime
Nuk ka foto

700.00 Euro €
Kerkoj pune si dado.

Kerkoj Pune
Postuar 3 vjet më parë
835 shikime

Përshkrimi

Quhem Albana
Jam 39 vjece banoje ne kruje
Punoje vazhdimisht ne Zvicer dhe kam eksperience si dado
Jam shume e qete me femijet dhe bej punes e psigologes dhe flase italisht

Kontaktoni Albana (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Aldo

  Comment 2 vjet më parë

  Aldo wrote: Mund tme kontaktosh? Flm

  Detajet e shitësit

  Albana
  Albana
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Puntori, Krujes, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  700.00 Euro € Kerkoj pune si dado. nga Albana